“HURA PROSTI ČAS”

V “počitniškem tednu”, smo se otroci skupine Paškvan/Vidmar udeležili športnih dejavnosti v okvirju dogajanja Hura prosti čas v sodelovanju z Zveza športnih društev in ZKŠTM Ravne na Koroškem. Na povabilo koordinatorja Jureta Dretnika smo se z veseljem odzvali in se preizkusili v različnih športih, gimnastika, košarka in seveda nogomet. V sodelovanju z NTK Fužinar pa smo se preizkusili v igranju namiznega tenisa. To nam je šlo zelo dobro, najbolj pa nas je navdušil robot, ki nam je podajal žogice.
Ker smo v športnih aktivnostih zelo uživali, smo jih obiskali 2 krat in s seboj vzeli še prijatelje iz skupine S.Štriker.
Veliko od otrok se je z marsikaterim športom spoznalo prvič in so pri tem zelo uživali in v sebi vzbudili tudi nekaj tekmovalnega duha.

Zapisala Irena Vidmar