AJDOVČKI V DECEMBRU

Mesec december je bil resnično čaroben, poln pričakovanj in presenečenj. V njem smo otrokom popestrili dopoldneve z različnimi dejavnostmi. Najmlajši so vsakodnevno ob” kaminu” prebirali božične zgodbice, izdelovali voščilnice, okrasili igralnice, odpirali adventni koledar, vsak dan pričakovali palčka Pomagalčka. Ustvarjali s slanim testom, imeli božični kino in zaplesali ob božični glasbi. Starejši otroci pa so poleg vsega sejali tudi božično žito, uživali na snegu, imeli čajanke, krasili Božična drevesa, razdelili voščila med krajane, sodelovali v Snežkomaniji in še in še.

Poleg vsega pa sta nas enkrat tedensko presenetili Snežni vili in nas 23.12. tudi obiskali . Na ta dan pa nas je obiskal tudi dobri stari Dedek Mraz, ki so ga starejši otroci pričakali na igrišču, najmlajši pa so ga pozdravili kar skozi okno.