JESENSKI POHOD

Lepo pozno jesensko popoldne smo izkoristili in se podali novim doživetjem nasproti. Otroci (in njihovi starši) vzgojiteljic Suzane, Tine, Polonce in Tee smo se dobili pred Osrednjo študijsko knjižnico Ravne.

Na platoju pred knjižnico so otroci pozdravili svoje starše z venčkom gibalnih pesmic. Nato smo se vsi prisotni razgibali ob pomoči lutke »Cin – cin, bim – bim«. Sledil je pohod po spodnjem delu rekreacijsko – učne poti za Srednjo šolo. Na koncu poti je otroke pričakal skriti zaklad. Ni ga bilo preprosto najti, a radovedne glavice najmlajših in njihovi ostri pogledi so hitro razrešili tudi to uganko.

Srečanje smo zaključili ob posladku, ki sta ga prispevali Žigova mamica in Oskarjeva nona. Čez naravni jabolčni sok, ter domače kekse ga pač ni… Hvala obema!

In ko je sonce zašlo smo se razšli tudi mi.

RJAV SPREHOD

Rjave čeveljčke obujem,

odskakljam po rjavi poti.

Uganite kam?

Jeseni grem na proti.