JUHEJ, POČITNICE!

Dragi otroci in starši!

V tem vrtčevskem letu smo doživeli veliko trenutkov smeha, igre in odkrivanja. Otroci so se razvijali in napredovali na različnih področjih, tako čustveno, socialno kot kognitivno. Opazovali smo jih, kako so pridobivali nove spretnosti, si delili igrače, se učili pomagati drug drugemu in razvijali svojo domišljijo.

Staršem bi se radi tudi iskreno zahvalili za zaupanje, ki ste ga izkazali našemu vrtcu. Vaša podpora je bila ključnega pomena za uspeh in dobro počutje naših otrok. Hvala vam, ker ste sodelovali z nami, se vključevali v dejavnosti in nam omogočili, da smo skupaj gradili povezave in ustvarjali spomine, ki jih bomo nosili s seboj v prihodnost.

Vsem želimo varne, sproščene in nepozabne počitnice. Naj bodo polne smeha, radosti in ljubezni. Naj bo to poletje veliko novih doživetij.

Vsi zaposleni v enoti Ajda!