PLAVALNI TEČAJ

V tednu od 23.5.2022 do 27.5.2022 je 24 otrok z vzgojiteljicami: Edit Dobnik, Viktorija Gregor in Polonca Paškvan obiskovalo plavalni tečaj, ki je bil organiziran s strani KOBA SPORT-A, katerega vodi g. Marko Kobovc. Vsak dan so nas do bazena in nazaj peljali prijazni šoferji avtobusov. Navdušenje otrok nad vožnjo z avtobusom pa je bilo tolikšno, da si se vprašal kaj je več vredno: plavanje ali potovanje z avtobusom. Seveda je potem vsaki dan prevladalo navdušenje nad vodnimi igrami in plavalnimi vajami, ki so jih spretno vodili učitelji plavanja. Otroci so se v tem tednu spoprijeli z marsikatero težavo, ki jo prinese učenje plavanja, a so jih seveda vsi odlično premagali. Vsi otroci so uspešno zaključili plavalni tečaj ob koncu katerega so bili deležni tudi podelitve diplom in majhne nagrade. Za nami je prijeten teden poln sonca,  mokrih glav, vodnih “akrobacij” in avtobusnih doživetij.

Zapisala: Polonca Paškvan