ROŽNATI OKTOBER

V mesecu oktobru že nekaj let zapored poteka osveščanje ljudi o vedno pogostejši prisotnosti raka na dojkah. V Sloveniji vsako leto za njim zboli 1300 žensk in 15 moških. Za zmanjšanje bolezni so potrebni: ozaveščanje, zgodnje odkrivanje bolezni in takojšnje učinkovito zdravljenje.

Najmlajši vam zgoraj našteto ne moremo nuditi. Lahko pa smo del tega tako, da vam odraslim zaželimo zdravje na nam primeren način. Zato smo v vseh oddelkih enote Ajda izdelovali »roza roke« in jih kasneje nastavili v trgovini Mercator z željo, da bi vi »ZAUPALI SVOJIM ROKAM« in redno poskrbeli za svoje zdravje. Kajti, dragi starši, MI VAS POTREBUJEMO. Da skrbite za svoje zdravje je najmanj kar lahko naredite za NAS – VAŠE OTROKE.

Zato vam otroci in delavci enote Ajda želimo:

MIR V DUŠI, LJUBEZEN V SRCU IN ZDRAVJE V TELESU.

Zapisala: Polonca Paškvan