TEDEN OTROKA – UJEMIMO PROSTI ČAS

Prostega časa je ob obilici vsakodnevnih obveznosti vse manj in manj, zato je pomembno, da je kvalitetno izkoriščen. Prosti čas pa je tudi osrednja tema letošnjega tedna otroka, zato smo temu primerno organizirali tudi dejavnosti, ki so v tem tednu potekale. Izkoristili smo lepo jesensko vreme in se podali na pohode po bližnji okolici ter se družili z otroki iz drugih skupin, skupaj zaplesali na plesni delavnici in se sladkali s pečenimi kostanji na kostanjevem pikniku. Vrhunec tedna pa je bilo vsakoletno druženje na Mavričnem popotovanju, kjer so starši in otroci svoje spretnosti preizkušali na različnih gibalnih oz. “prostočasnih”  delavnicah, ob koncu prireditve pa so se okrepčali s palačinkami in čajem.

Zapisala Zala Gabrovec   Več fotografij si lahko ogledate v galeriji Teden otroka