CICIBANOV DAN

V ponedeljek, 21. 5. 2018, se je dogajalo za otroke vseh starosti. Na ravenskem DTK-ju, je v okviru Tedna športa in sodelovanju s športnim društvom Partizan, potekal Cicibanov dan.

Udeležili so se ga tudi nekateri otroci enote Ajda, iz skupin vzgojiteljic Edit Dobnik, Dominike Ivartnik, Zale Gabrovec, Irene Satler in Suzane Štriker.  Tam so se v njihovem spremstvu razdelili v skupine. Vsaka ekipa si je nadela tudi svoje ime, nato pa so med sabo tekmovali na pripravljenem poligonu, ob pomoči članov športnega društva. Še: »pozor, zdaj!« in tekma se je začela! Vzgojiteljice pa smo skupaj s starši glasno navijale in vzpodbujale male tekmovalce.

Za konec je sledila še predstava športnega društva, ki jo je spremljal bučen aplavz. Seveda pa ne smemo pozabiti na malico, ki so si jo zaslužili zmagovalci.

Pripravila Ana Marija Meh