KOSTANJEV PIKNIK IN ŠTAFETNI TEK

V sredo, 19. 10. 2022 smo imeli v naši enoti kostanjev piknik. Kostanje so narezale pridne roke vzgojiteljic in kuharic, spekel pa jih je hišnik, kateri je imel zraven tudi zvočnik z glasbo. Prvi so okusili kostanje malčki, katerim so olupile kostanje vzgojiteljice. Starejši pa so to storili kar sami.

Ko smo se naužili sladkobe kostanjev, smo se odpravili na » sredino Javornika« , kjer smo obeležili Štafetni tek, ki ga bomo kot enota izvajali ob letnih časih. Ko je odbila ura skoraj enajst, smo prvi štartali malčki in po svojih zmožnostih pretekli pol kroga. Štafetno palico smo predali starejšim otrokom, ki so pretekli cel krog. Najstarejši otroci so pretekli kar dva kroga. Z navijanjem smo spodbujali vsakega posameznika. Bravo mi!

Zapisala Tina Kovačič