TEDEN OTROKA – SKUPAJ SE IMAMO DOBRO

Ob tednu otroka, ki je potekal od 3. do 9. oktobra 2022, pod geslom SKUPAJ SE IMAMO DOBRO, smo izvedli številne pestre in zanimive aktivnosti z veliko zabave in ustvarjalnega izražanja, od petja, plesa, slikanja ter s športnimi igrami. Sodelovanje je potekalo z zunanjimi deležniki in sicer s smučarsko šolo Fužinar, z nogometno šolo Fužinar ter s pesno šolo MDance. Sodelovali smo na predstavitvah in spoznali smo program dela in vaj,  ki so jih pripravili za nas, najmlajše.

Za zaključek pa smo se odpravili na izlete. Najmlajši so izpeljali krajše izlete (Pigi, Ribnik). Otroci 2. starostnega obdobja pa so šli na tradicionalni izlet na Prežihovino,  kjer so se srečali z otroki  enote Levi devžej in skupaj preživeli prijetno dopoldne.

Zapisala; Suzana Štriker