SLOVO MINI MATURANTOV

Današnja sreda, 16. 6. 2021, je bila še posebej pomembna za naše mini maturante. S svojim nastopom so obeležili zaključek šolskega leta in se hkrati poslovili od svojih mlajših prijateljev in vzgojiteljic vrtca Ajda. Od naših prijateljev, mini maturantov se je poslovila tudi naša gospa ravnateljica Mateja Hovnik. Otrokom je predala dobre želje za prihodnost, ter jim na koncu s sladkim presenečenjem pričarala nasmehe na obraze.

Dragi mini maturanti!

Prišel je čas ko odhajate iz vrtca, v katerem ste preživeli veliko lepih in brezskrbnih dni. Poslavljate se od nas in vstopate šolskim vratom na proti in na novo pot. Obrnili boste nov list v knjigi življenja, naj bo vaša pot polna izzivov, izkušenj in naj vam življenje vedno znova riše nasmehe na obraze in ljubezen v srcu. Zelo ponosni smo na vas.

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji Mini maturanti šol. leto 2020/21