NASTOP ZA KMC IN OBISK GLASBENE ŠOLE RAVNE

Ob 7. obletnici delovanja Koroškega medgeneracijskega centra na Ravnah na Koroškem, so otroci oddelkov Ivartnik in Štern sodelovali na veselem dogodku. Ob prihodu na prireditev je vsak otrok posadil svojo cvetlico v pripravljena korita. Nadaljevali smo s petjem pesmice Po Koroškem, po Kranjskem. Sledilo je petje pesmi Vse najboljše, pihanje 7. svečke na torti in poslušanje zgodbe z naslovom Mesto cvetja, ki jo je pripovedovala Cvetlična vila.

V ponedeljek, 24. 5. 2021, so starejši skupini predšolskih otrok, pod vodstvom učitelja Dušana Štrikerja obiskali učitelji glasbene šole Ravne na Koroškem. Otrokom so predstavili različne inštrumente od tolkal, pihal in klaviatur. Otroci so aktivno sodelovali pri poimenovanju glasbil in prepevanju pesmic ob igranju nanje. Veseli so bili obiska v vrtcu po zelo dolgem času.

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji Nastop KMC in Glasbena šola.